Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Etchings etc / Etchings 16697031



*

nr 1669 7031


ETCHINGS

2 pcs, Militära slagfält, outer dimensions including frame: 66x92 ca, wear, stains.


2 st, Militära slagfält, yttermått inklusive ram: 66x92 ca


Condition: slitage, fläckar

Estimate:

500

Sold:

SEK 150

Auction date:

Monday December 16 2024
at 21:00:28


  • Bid history
Time Bidder Bid
10/12 08:14:50 1      100 kr
16/12 20:55:28 2      Vinnande bud
16/12 20:55:44 2      justering av budtak
16/12 20:57:39 2      justering av budtak


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik gravyrer militära slagfält
  • 6573 ETCHING
    Gudmar Olovson (1936-2017), Sweden. Signed, number..//
     

    Auction ends
    in two days
    12 jan at 19:28
  • 6436 ETCHING
    Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", unframed..//
     

    Auction ends
    in two days
    12 jan at 19:33
  • 6053 ETCHING
    Pål Svensson. Signed, numbered 22/40. Sheet: 52x39..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    in two days
    12 jan at 20:19




Ladda ner broschyr