KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 16697031
nr 1669 7031
Gravyrer
2 st, Militära slagfält, yttermått inklusive ram: 66x92 ca
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 december 2024
kl 21:00:28
100 kr